Як вибрати якісні пластикові вікна? Вся справа в тому, що матеріал який  застосовується для виготовлення вікон є екологічно чистим і довговічним. Цей матеріал називається ПВХ (полівінілхлорид) – представляє собою з’єднання водню, вуглецю і хлору. Металопластикові вікна практично повністю замінили їх дерев’яних побратимів. І не дивно, адже ПВХ вікна – це хороше співвідношення ціни і якості.

Де краще купити пластикові вікна?

Багато хто бажає встановити в свій будинок саме такі вікна, але не знають, як це правильно зробити. Що необхідно знати для встановлення вікон? У яку фірму краще звернутися? Давайте разом розберемо ці питання.  Для початку краще звернутися до друзів і знайомих, які вже встановили собі пластикові вікна. Дуже багато людей встановили пластикові вікна в свої будинки і квартири. Відгуки Ваших знайомих про якість пластикових вікон стануть дуже важливою інформацією. Краща перевірка якості вікон в реальній обстановці. Поки пластикові вікна нові, досить складно визначити скільки вони будуть Вам служити.

Поцікавтеся у них, чи задоволені вони якістю вікон і сервісом фірми, яка виконувала їх замовлення. Крім них, ніхто не розповість вам всієї правди. Якщо таких знайомих немає, пошукайте інформацію в інтернеті. Почитайте відгуки на різних форумах. Також вивчіть рекламу в газетах і журналах. Складіть попередній список для обдзвону вподобаних фірм.

У процесі дзвінків стежте за тим, як з вами спілкуються. Якщо щось не сподобалося, не соромтеся викреслити цю фірму зі списку. В даний час на ринку пластикових вікон існує велика конкуренція. Фірми знають це, тому всіма силами повинні утримати вас. А якщо вони грубо поводяться з вами вже по телефону, значить, вони не дорожать вами. Нічого, фірм багато … знайдете і іншу.

Ну, а від тих компаній, чиє обслуговування по телефону вам сподобалося, можна викликати замірників. Так, не одного, а декількох з різних фірм. Як правило, виклик замірника повинен бути безкоштовним. Тому, ви абсолютно нічого не втрачаєте. Навіть, навпаки, це дозволить більшою мірою вивчити фірми. Не соромтеся задавати питання, тим  хто заміряє. Потім згадайте їх відповіді, проаналізуйте, як вони з вами розмовляли. Запропонували чи що-небудь цікаве, виходила від них ініціатива або говорили тільки ви. Від того, що заміряє у вас повинно залишитися позитивне враження.

Після цього ви повинні отримати розрахунок вартості вікна від всіх замірників. Отже, із запропонованих варіантів вам необхідно вибрати той, який вас найбільше влаштовує.  Потім потрібно відвідати офіс компанії і якщо тут вас також буде все влаштовувати, укласти з ними договір. Дотримання всіх цих дій необхідно. Адже ви хочете дійсно хороші пластикові вікна ?!

Розрахунок вартості пластикових вікон

Перед тим, як замовити пластикові вікна можна зробити попередній розрахунок вартості Вашої майбутньої покупки. По-перше треба заміряти розмір віконних прорізів у Вашій квартирі або будинку. Існують типові розміри вікон. Ці розміри залежать від типу споруди будинку в якому знаходиться Ваша квартира.

Як розрахувати вартість пластикового вікна? На фото Ви бачите приклад типового розміру пластикових вікон і дверей для одного з серійних багатоквартирних будинків. Зустрічаються так само нестандартні розміри. Тому краще орієнтуватися на реальні вимірювання розмірів вікон Вашої квартири.

Після того як Ви зробили приблизний вимір можна скористатися онлайн калькулятором для визначення загальної вартості пластикових вікон. Деякі виробники вікон надають послуги калькулятора на своїх сайтах. Задайте запит “вікна пластикові калькулятор” в пошуковій системі – і оберіть сайт відомого виробника пластикових вікон.

Відомі виробники пластикових вікон

Зараз великою популярністю користуються вікна від таких виробників, як Rehau, Veka, Aluplast, KBE, Salamander, Viknaroff . Вони відрізняються гарною якістю профілю та кращими матеріалами для покриття вікон. Такі вікна довго служать і не потіють при температурних змінах. Отже, Ви визначилися з приблизною вартістю вікон. Тепер необхідно вибрати гарну фірму, яка займається встановленням вікон ПВХ.

Коли Ви будете спілкуватися з менеджерами компанії уточніть, що ще крім вікон Ви б хотіли купити. Можливо Ви замовте антимоскітну сітку на пластикові вікна, захочете встановити відливи . Професійний монтаж відкосів і підвіконь на вікні так само поліпшить зовнішній вигляд і зручність використання.

Сповістіть Ваші побажання по способу відкривання вікон. Якщо Вас цікавлять жалюзі або рулонні штори на пластикові вікна – поцікавтеся і їх ціною. Так Ви отримаєте загальну калькуляцію вартості вікон, відливів, антимоскітної сітки, підвіконь та інших супутніх аксесуарів. Деякі фірми надають послуги безкоштовного монтажу.

Але необхідно розуміти, що в такому випадку їм приходиться економити на якості комплектуючих, наприклад склопакетах або пластиковому профілі. Після попередніх розрахунків у солідній і надійній компанії передбачається виїзд замірника до Вас на квартиру. Спеціаліст на місці уточнить Ваші побажання і кінцеву вартість замовлення. Так само стане відомий термін поставки і монтажу пластикових вікон у Вашу квартиру.

Якісні пластикові вікна

Якість будь-якого пластикового вікна в першу чергу залежить від якості профілю, склопакета і фурнітури. Не менш важливо, як вікно буде зібрано і встановлено. Розглянемо ці пункти детальніше.

Вибір профілю пластикових вікон.

Профіль – це те,  з чого зібрано пластикове вікно. Іншими словами, це його основа. Як правило, профіль складається з металевої частини, яка розташовується усередині  і пластикової частини зовні. Від якості пластику залежить екологічність і надійність профілю. Під екологічністю ми розуміємо відсутність шкідливих домішок, які будуть давати неприємний хімічний запах. Врахуйте це при виборі профілю.

На сьогоднішній день найбільш відомими фірмами, що роблять профіль, є: Rehau, Veka, KBE, Aluplast, Salamander, Viknaroff. Фахівці визнають, що найкращий профіль виготовляється в Німеччині. Саме в цій країні системи контролю якості, які відповідають за розробку і виробництво профілю, відповідають всім міжнародним вимогам. Так що, якщо ви хочете вікна високої якості, сміливо купуйте профіль німецького виробництва.

Зверніть увагу на те, що такий профіль повинен коштувати дорожче, ніж, наприклад профіль турецького або вітчизняного виробника. Якщо вам пропонують німецький профіль ПВХ від виробника за неймовірно низькою ціною, швидше за все вас намагаються обдурити.

Вибір склопакета пластикових вікон.

Склопакет буває двох видів: теплозахисні і звукоізоляційні. Теплозахисний склопакет значно товстіший від звукоізоляційного. Виробництво такого скла значно відрізняється один від одного. Чому пластикові вікна потіють? Запотівання пластикових вікон пов’язано з появою водяного конденсату всередині склопакетів. При перепадах температури вода або водяна пара, який проник всередину склопакета починає конденсуватися на внутрішніх стінках скла вікон. Тобто можна говорити про втрату герметичності склопакетів. У якісних пластикових вікнах це може статися через механічний вплив.

Дешеві, не надто якісні вікна з самого початку не мають герметичного пакету і тому можуть потіти відразу ж після установки. Особливо в умовах підвищеної вологості.

Вибір фурнітури

Фурнітура несе відповідальність за зручність використання вікна. Також відповідає за його герметичність. Як правило, фурнітура ділиться на регульовану і нерегульовану. Регульована фурнітура дає можливість змінювати положення вікна, відкриваючи або закриваючи його. Регульований варіант фурнітури буде коштувати дорожче нерегульованої.

Збірка і установка пластикового вікна

Де можна замовити пластикові вікна? Установка та збирання ПВХ вікна один з основних і важливих етапів. Виробник зобов’язаний мати спеціальне обладнання, яке дозволяє збирати якісні вікна. Бажано, щоб фірма, в якій ви замовляєте пластикове вікно, мала власний цех, який був би оснащений необхідним обладнанням.

Встановленням пластикових вікон повинні займатися професіонали. Від правильної установки залежить ваше здоров’я і нервові клітини. Тому ретельно вибирайте виконавців замовлення вікон в Вашу квартиру або будинок. Хочеться відзначити, що установка вікон в дерев’яний будинок вимагає особливого професіоналізму і якісної роботи.

Якщо фурнітура, склопакет і профілі хорошої якості і при цьому якісно зібрані і встановлені, то навіть не сумнівайтеся, що це вікно прослужить вам не одне десятиліття.

Добре встановлені вікна з якісного ПВХ матеріалу це запорука довгої служби. Правильні пластикові вікна можуть прослужити до 40 років. А ваш будинок стане затишніше, тепліше і світліше!