DoorHan гаражні ворота у Львові

     Група компаній DооrHan займається виробництвом воріт всіх типів для об'єктів приватного та промислового призначення. Всі ворота торгової марки DoorHan виготовляються під замовлення з урахуванням розмірів і індивідуальних вимог клієнтів.

     Ця компанія виробляє типові моделі воріт для випадків, коли можна заздалегідь підігнати розміри отворів під розміри стандартних комплектів, які вже існують. Є велике різноманіття типів панелей, кольорів і конструкційних варіацій, що дозволяє максимально точно підібрати ворота практично під будь-який об'єкт.

Чим відома компанія DооrHan?

     Територія збуту охоплює більше 30 країн світу. Компанія DoorHan має 7 великих заводів, розташованих у Чехії, Китаї та Росії, 22 виробничо-складських комплексів на території СНД, 9 торгових представництв і власну мережу сервісних центрів. Для того, щоб оперативно надавати своїм клієнтам якісні послуги з постачання, монтажу та технічного обслуговування продукції, було створено професійне об'єднання DoorHan World Family Club.

     Купуючи гаражні ворота цієї торгової марки в офіційних дилерів і учасників DoorHan World Family Club, Ви можете бути впевнені в її оригінальності та високій якості. Асортимент продукції цієї компанії дозволяє знайти ефективне рішення для будь-якого проекту з обладнання приватних, комерційних, промислових, військових і технологічних приміщень тощо.

Які переваги мають вироби DооrHan?

     До них належать:

     ⦁ висока якість;

     ⦁ енергоефективність;

     ⦁ зручність експлуатації;

     ⦁ тривалий термін служби;

     ⦁ ремонтопридатність;

     ⦁ можливість демонтажу за необхідності.

     Компанія DооrHan пропонує рулонні ворота, які відповідають європейським нормам якості та безпеки, а також адаптовані для експлуатації в різних кліматичних умовах.

     Ролетні ворота з внутрішньовальним приводом встановлюються на в'їзні та гаражні отвори, торговельні комплекси, складські та промислові об'єкти площею до 18 квадратних метрів. Всі комплектуючі для них випускаються на сучасних автоматизованих лініях із застосуванням обладнання провідних світових виробників.

     Металеві деталі оцинковують або фарбують, що забезпечує стійкість до корозії та негативного впливу агресивних середовищ, а також продовжує термін служби виробу. Надійність конструкції продукції DoorHan, безпека її експлуатації та відповідність потрібним стандартам підтверджені спеціальними сертифікатами.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних гаражних воріт від DoorHan за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved