Alutech (Алютех) гаражні ворота у Львові

     Кожного року понад двісті тисяч власників різних приміщень вирішують встановити секційні ворота Alutесh. Об’єктами для монтажу можуть стати гараж на дачі чи заміському будинку, котедж або підземна стоянка. Клієнти компанії вважають, що продукція саме цієї торгової марки дозволить зберегти машину та майно й створити безпечні умови для комфортного проведення часу.

     Секційні ворота для гаражів створюють, використовуючи сталеві деталі й сендвіч-панелі, а також механізм балансування. Цей виріб особливий за рахунок незвичної конструкції самих полотен. Коли потрібно буде відчиняти ворота, то секції почергово почнуть змінювати положення бажаним чином.

Які можуть бути гаражні ворота Alutесh?

     Компанія випустила декілька серій. Наприклад, Тrеnd і Сlаssiс призначаються для того, щоб встановлювати й користуватися ними можна було у приватних будинках. Якщо Ви хочете вдало обрати гаражну конструкцію, то перш за все бажано відштовхуватися від конкретного кліматичного регіону; того, чи є у приміщенні опалення; рівня вологості; обраних бюджетних рамок.

     Ворота Alutесh можуть мати різний вигляд, компанія пропонує широкий вибір конструкцій у різних кольорових гамах. Найчастіше виробники експериментують з полотнами, створеними з сендвіч-панелей. Саме вони дозволяють змінювати стиль усього виробу. Зазвичай внутрішня сторона в нього має світло-сірий колір, але є змога пофарбувати його в інші відтінки. Дизайнери Alutесh мають цілу палітру для експериментів і оригінальних рішень, у ній є близько сорока пропозицій – різні малюнки, кольори й відтінки.

     Спочатку клієнту потрібно визначитися з тим, як буде виглядати поверхня секції. Часто клієнти вибирають універсальний варіант – S-гофр, він підійде для сучасних і класичних архітектурний рішень. Існують ще М-гофр і L-гофр, які можна гарно поєднати з фасадами будівель, що виконані в модерному стилі. Оригінальний і особливий вигляд матимуть фільончасті секції на кшталт «касети», вони гарантовано будуть стильним доповненням воріт.

Які системи управління можуть мати ворота Alutесh?

     Ви зможете легко та безпечно відчиняти й зачиняти підйомні моделі воріт. Компанія Alutесh пропонує Вам рішення з автоматичним або ручним керуванням. У другому випадку конструкція матиме спеціальні ручки, а якщо полотна важкі, то ланцюгові редуктори чи канати. Користуватися воротами буде дуже просто та зручно, адже їхня вага збалансована за рахунок пружин.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних воріт для гаражів від Alutесh за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved