Гаражні ворота Львів

Сучасні гаражні ворота за вигідними для вас цінами

Alutech1

Ворота Alutech

Doorhan2

Ворота Doorhan

Гаражні ворота

     Звичайні конструкції для гаражів вже давно не вражають українських автовласників. Сьогодні на зміну стандартним воротам прийшли автоматичні, напівавтоматичні, розсувні та підйомні загородження. Не зважаючи на те, що ще є майстри, які можуть зробити секційні ворота власноруч, повністю відтворити всю технологію, навіть використовуючи численні інструкції з інтернету, практично неможливо. По-перше, це не гарантуватиме безпеку, а, по-друге, забере доволі багато часу.

Особливості монтажу

     Якщо сучасні секційні гаражні ворота правильно змонтувати, то кожна секція з вертикального положення переходитиме під кут у 90 градусів – у горизонтальне положення. При цьому конструкція сама по собі залишається під стелею. Важливо, щоб вона не займала багато корисного вільного простору Вашого гаражного приміщення.

     Для зручності користування воротами під час їхньої установки професійні майстри обов'язково монтують і торсійну систему з пружинним механізмом. В сукупності вони дозволять вручну відчиняти Ваш гараж, застосовуючи при цьому мінімальні зусилля.

Гаражні ворота – ідеальне рішення

     Сьогодні зростає популярність і очевидна доступність секційних гаражних конструкцій, які правильно спроектовані. Це оптимальне рішення для захисту автомобілю та різного майна всередині Вашого гаража.

     Наразі підйомні автоматичні гаражні ворота практично повністю витіснили з ринку розпашні. Встановлюючи перші, Вам не потрібно буде звільняти майданчик перед гаражем, до того ж їх значно легше автоматизувати. Підйомні моделі діляться на два типи: секційні та ролетні. Обидва види гаражних воріт можуть бути електричними чи механічними залежно від Ваших побажань.

     Сучасні виробники подумали навіть про покупців, які дуже хочуть використовувати такий виріб, однак вважають його занадто дорогим. Тож ринок пропонує дуже багато варіантів на різний бюджет. Зрештою гаражні ворота сьогодні є фактично безальтернативними у своєму сегменті, що робить їх усе більш потрібними.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних гаражних воріт за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved