Viknaroff вікна Львів

     Компанія Viknar’off спеціалізується на виготовленні різноманітних пластикових конструкцій. Для цього підприємство використовує дуже якісні матеріали найкращих виробників із Європи. Наприклад, профілі постачає Аluplast, фурнітуру – FUНR і Sіegeniа, скло надають Pіlkіngton і Guаrdіan.

     Viknаr’off вже понад одинадцять років займає одну з провідних ланок на ринку вікон в Україні. Продукція цієї компанії – це не лише металопластикові вікна, двері та інші конструкції. Це певна філософія, згідно з якою компанія завжди надає своїм клієнтам належний комплексний сервіс, а також пропонує продукцію лише високою якості.

     Завдяки великому досвіду у галузі продажів і сервісному обслуговуванні Vіknar’off успішно працює стільки часу та продовжує радувати покупців.

Як вдається досягти високої якості продукції?

     Загалом віконні конструкції створюються завдяки використанню високопрофесійного обладнання з Австрії, Швейцірії та Німеччини. Під час цього застосовуються провідні сучасні технології. Вікна комплектуються за допомогою продукції лідерів у цій галузі. Всі готові товари Vіknar’off завжди відповідають усім вимогам ДСТУ, також вони зроблені згідно європейських стандартів.

     Компанія під час виготовлення вікон користується профільними системами, які не містять у своєму складі свинцю. До всіх комплектуючих йдуть спеціальні гігієнічні сертифікати, що їх надають виробники. Vіknar’off займається впровадженням енергозберігаючих технологій на своїх підприємствах і ретельно дотримуються тих законів, які стосуються охорони оточення.

Працівники Vіknar’off

     Колектив компанії – це чудові фахівці, що з любов’ю ставляться до своєї справи. Vіknar’off організовує роботу працівників таким чином, щоб якнайкраще обслугувати кожного клієнта. Відтак компанії вдається максимально задовольнити замовників.

     Вікна створюються із систем, які мають три, чотири та п’ять профілів. Vіknar’off пропонує різні рішення для того, щоб Ви могли забезпечити у своєму приміщенні зберігання тепла та шумоізоляцію. Вікна доступні у широкій кольоровій гамі. Ви можете вибрати не тільки стандартні моделі, а й арочну, трапецієвидну чи трикутну конструкцію тощо.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент сучасних вікон Vіknar’off за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved