Veka вікна Львів

     VЕKA Ukraіne вважається дочірньою компанією німецького концерну VEKA АG. Уже понад сорок років він спеціалізується на розробці та виробництві пластикових вікон, які вирізняються практичністю, екологічністю та надійністю. Їх експортують по багатьох країнах, а сама компанія вважається лідером галузі ПВX профілів.

Як компанія представлена в Україні?

     VЕKA відкрила своє виробництво в Україні близько восьми років тому. Протягом цього часу компанія підтвердила, що може виробляти профілі для вікон із металопластику дійсно високої якості. Технології відповідають найбільш суворим корпоративним стандартам.

     Ті профілі для вікон, які пропонуються українським замовникам, мають усю потрібну сертифікацію та ліцензії, які підтверджують відповідність продукції нормам європейських інститутів.

VЕKA – один із найбільших світових виробників

     Компанія спеціалізується на виготовленні пластикового профілю, які використовуються для створення віконної та дверної конструкції. Завод в Україні має сучасне оснащення, там працюють кваліфіковані робітники, які використовують виключно висококласні матеріали. Саме завдяки цьому компанії вдалося досягти успіху.

     Всі виробництва функціонують під регулярним контролем підприємства, яке розташоване у місті Sеndenhorst. Саме воно визначає єдиний для усіх підприємств стандарт якості, який не залежить від країни, де власне виготовляється продукція.

Що можна виготовити з профілів VЕKA?

     Це не лише стандартні вікна чи двері, але й вироби незвичайної форми чи розмірів. Завдяки різноманіттю продукції цієї компанії Ви зможете легко реалізувати оригінальні архітектурні проекти.

Головні переваги, які мають металопластикові вікна, виготовлені з профілів VЕKА:
⦁ Функціональність. Продукція відрізняється стійкістю до впливу оточення. Вона володіє гарними характеристиками шумо- та теплоізоляції, завдяки чому на базі профілів виготовляються одні з найліпших вікон у нашій країні.
⦁ Приємний на вид дизайн. Конструкції мають витончені лінії. За бажання їх можна пофарбувати у будь-який колір. Вікна гармонійно доповнять екстер’єр та інтер’єр Вашого приміщення.
⦁ Практичність. Профілі не вимагатимуть якогось спеціального догляду. Вони зберігатимуть гарний вигляд протягом дуже довгого періоду.
⦁ Безпека. За рахунок використання профілю, який має підвищу міцність, користування вікнами є безпечним. Це досягається також завдяки чудової якості складання профілів.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент сучасних вікон VЕKA за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved