Металопластикові вікна львів

Комфорт та безпека гарантовані з якісними вікнами

213214

Вікна Viknaroff

Veka6

Вікна Veka

Rehau3

Вікна Rehau

Вікна

     Нові технології з виготовлення вікон значно просунулися. Тепер сучасні конструкції зможуть ще краще підтримувати температурний режим у приміщенні та забезпечувати звукоізоляцію. Вони повинні протистояти сильним вітрам, дощам, снігу та замерзанню.

     За багато років експлуатації вікна почнуть псуватися через те, що на них впливатиме погода. Однак якщо вони пошкоджені та не підлягають ремонту (це часто буває, коли вода впливає на стан рами), слід подумати про заміну. Пошкоджені вікна можуть призвести до великих проблем, коли вода отримає доступ до стін приміщення.
Перед тим, як придбати вікна, слід визначити потреби, дизайн і бажаний бюджет.

     Якщо замовити неправильну конструкцію, то це може призвести до поганих наслідків. Раніше дерев'яні вікна служили людям упродовж декількох століть. Але зараз їм приходять на зміну металопластикові конструкції, які мають безліч переваг.

Які переваги мають металопластикові вікна?

     По-перше, метал і пластик вважаються значно стійкішими до різних зовнішніх негативних факторів. Спека, мороз і вогкість не здатні завдати шкоди дійсно якісним сучасним вікнам. Вони істотно перевершують аналогічні вироби з дерева за звукоізоляційними та теплоізоляційними властивостями.

     Склопакет набагато краще захищає від шуму та зберігає тепло. Ці характеристики істотно посилюються за рахунок спеціальних механізмів і ущільнювачів, які дозволяють надійно й щільно зачиняти вікна. Завдяки цьому Ви зможете значно зекономити на опаленні та покращити теплозахист приміщення.

     Ще одна перевага таких вікон – це зручність не тільки в експлуатації, але й у догляді. Їм не потрібне регулярне фарбування, що вважається обов'язковим для вікон, виготовлених із дерева. Конструкції з металопластику легко мити без використання яких-небудь пристосувань і засобів. Механізм не потребує особливого догляду, чищення та змащення. Проте бажано час від часу змінювати ущільнювач на новий.

Чи безпечні металопластикові конструкції?

Матеріал є безпечним для людського здоров'я, адже якісні вікна виготовлені з полівінілхлориду. Вони проходять сертифікацію, яка підтверджує, що подібні вікна не несуть жодної загрози для людини. Тому при монтажі сертифікованих виробів від перевірених виробників у Вас не виникне проблем.

Яке скло для вікон краще підібрати?

     Одношарове скло швидко псується. Воно підходить лише для будинків, які розташовані в дуже м'якому кліматі. Вікна з подвійним склом мають герметичне повітряне поле, що допомагає зменшити втрати тепла. Вони доступні в декількох варіантах із покращеною ізоляційною здатністю. Якщо Ви живете в холодному кліматі, слід розглянути потрійні вікна.

     Компанія Prestige-House за вигідними для Вас цінами пропонує широкий асортимент сучасних вікон, які вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved