Укрдвері вхідні двері у Львові

     Компанія «Укрдвері» пропонує надійні броньовані двері, які чудово виконують охоронні функції. Така продукція приваблює не лише своєю надійністю, але й довговічністю. Встановивши дверну конструкцію одного разу, власник приміщення не скоро задумається про заміну на нову.

     Вхідні двері не тільки захищають приміщення від вторгнення злодіїв, але й підлягають активній експлуатації. На них можуть впливати різні зовнішні фактори, тому так важливо виважено поставитися до вибору надійної конструкції.

Які характеристики мають двері від компанії «Укрдвері»?

     ⦁ Міцність. Конструкції мають надійний запас міцності та можуть протистояти застосуванню грубої сили.
     ⦁ Здійснення контролю. Ви зможете оглянути простір перед дверима за допомогою вічка.
     ⦁ Теплоізоляційні властивості. Зменшіть тепловтрати через дверний проріз за допомогою утеплювачів, які використовуються в конструкції дверей.
     ⦁ Звукоізоляційні властивості. Двері будуть поглинати шуми та зовнішні звуки завдяки застосуванню звукоізоляційних матеріалів.
     ⦁ Система проти крадіжок. Замки та спеціальна внутрішня конструкція дверей забезпечать захист від злому.
     ⦁ Дизайнерське рішення. Вхідні двері є частиною загального інтер'єру приміщення. Вони мають відповідати естетичним уявленням і гармонійно доповнювати стилістику квартири чи приватного будинку.

Які переваги є у продукції «Укрдвері»?

     Товщина сталевого листа досягає 1,5-2 мм. Матеріал забезпечує надійний захист від руйнівних ударів великої сили. Лист виконаний із цільної сталі, у конструкціях відсутні зварні шви. Завдяки цьому міцність вхідних дверей збільшується вдвічі.

     Металеві лиштви надійно приховують зазор між отвором і дверима. Зазор між закритими дверима та дверною коробкою є захищеним. Анкерні штирі забезпечують захист конструкції, а ребра жорсткості є гарантією того, що двері будуть міцними. Такий механізм кріплення здатний витримати чималу вагу конструкції.

     Найбільш популярні моделі – це квартирні бронедвері «Арка» і «Класика». Поєднання вартості та технічних характеристик робить їх привабливими для кінцевого споживача. Цікавою є модель «Нестандартна».
Двері від компанії «Укрдвері» не тільки захистять майно від крадіжки, але й збережуть тепло у Вашому домі, захистять приміщення від зовнішніх дратівливих звуків і неприємних запахів.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від «Укрдвері» за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved