Steelguard двері вхідні у Львові

     Stееlguаrd вже понад 20 років займається виробництвом дверей. Цей бізнес є сімейним, він виник ще у 1994 році. Протягом всього періоду існування компанії їй вдалося подолати чималий шлях. Завдяки цьому Stееlguаrd стала одним із найбільш визначних українських виробників, які спеціалізуються на металевих дверях.

Завдяки чому вдається забезпечувати чудову якість продукції?

     Протягом місяця компанія виготовляє близько п’яти тисяч дверей. Вісім років тому керівництво придбало сучасну техніку з Європи. Завдяки новому якісному обладнанню виробництво стало ще більш простим і зручним.

     Перед цим подібні верстати аналізувалися для того, щоб зрозуміти, яке обладнання є якнайкращим. Прийняти рішення допоміг досвід європейських колег. Техніку підбирали для того, щоб вирішити основну задачу – виготовляти високоякісні металеві двері й при цьому мінімізувати втручання людей у виробничий процес.

     Вся продукція від цього виробника має Паспорт – спеціальний документ із докладними та рекомендаціями, які стосуються монтажу, транспортування, зберігання та експлуатації конструкції. Торгова марка Stееlguаrd надає гарантію на свою продукцію, яка діє протягом дванадцяти місяців.

Компанія пропонує широкий асортимент

     До Вашого вибору представлено півтисячі різних моделей МДФ-панелей. Завдяки тому, що в компанії є власне дизайнерське та конструкторське бюро, вона розробляє великий асортимент різних дверних конструкцій. Таким чином продукція Stееlguаrd зможе догодити Вам незалежно від Ваших вподобань і обмежень бюджету.

     Величезна кількість клієнтів обрала саме двері цієї компанії. Це відбулося тому, що замовники цінують досвід і стабільність Stееlguаrd, тож вони впевнені в надійності та високій якості продукції.

     Підприємство слідкує за останніми тенденціями та крокує в ногу з часом. Відтак у європейських країнах вже декілька років є значний попит на дверні конструкції, які можуть добре протистояти зламу. Фахівцям торгової марки вдалося розробити такі двері, що відповідають четвертому класу антизламності, – так і виникла серія Devi.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від Stееlguаrd за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved