Новий світ двері вхідні у Львові

     Компанія «Новий світ» існує вже тридцять років. Її виробничі потужності розташовані в Новій Каховці. Протягом цього часу підприємству вдалося стати сучасною багатопрофільною організацією. Сьогодні вона виготовляє не лише вхідні двері, що мають різні види облицювань, але й інші різноманітні конструкції. Її продукція реалізується в багатьох країнах, серед яких Україна, США, Данія, Казахстан, Молдова, Азербайджан тощо.

    Саме від вхідних дверей часто залежать зовнішні критерії привабливості та дизайн-проект будинку. Вони передусім є гарантованою безпекою житла. Це функціонально виправданий спосіб захиститися від несподіваних вторгнень ззовні та створити звукопоглинаючий бар'єр.

Чому багато клієнтів обирають «Новий світ»?

     Вхідні двері компанії є симбіозом найкращих дизайнерських та інженерних рішень. Конструктори «Новий світ» створили такі вироби, що поєднують у собі красу й оригінальність, а також міцність і довговічність.

     Якісні броньовані двері від торгової марки «Новий світ» стануть надійним помічником у Вашому домі та забезпечать високий рівень необхідних параметрів. Вони відповідають заявленим характеристикам вихідних матеріалів і комплектуючих.

     Завдяки тому, що на підприємстві суворо дотримуються усіх технологій виготовлення, продукція має високу стійкість до розтину, також забезпечується достатня жорсткість конструкції.

З чого складаються двері компанії «Новий світ»?

     Конструкція сталевих дверей має оригінальні вузли та деталі власного виробництва, які підтвердили високу експлуатаційну надійність. Внутрішня порожнина полотна та дверної коробки заповнена утеплювачем. Навіси на кульових опорах для елітних моделей можна регулювати. Тепло- та звукоізоляцію забезпечує подвійний контур ущільнення.

     У конструкції дверей використовуються замки кращих світових виробників, а саме MОTTURА, СІSA, MUL-T-LОСK, SАВ. Вічка – від компанії TЕSA, а ручки – від Cоlоmbo, Chіdіni, MВС тощо.
З дверима торгової марки «Новий світ» Ви будете відчувати себе немов за кам'яною стіною. Компанія висуває дуже жорсткі вимоги до рівня надійності та безпеки своєї продукції.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від торгової марки «Новый мир» за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved