Вхідні двері Львів

Купуючи надійні двері, ви відчуєте себе комфортно та спокійно

aplot4

Двері Aplot

Steelguard4

Двері Steelguard

bron4

Двері Броньовик

ukrdveri4

Двері Укрдвері

newsvit3

Двері Новий світ

Двері вхідні

     Всі ми хочемо відчувати безпеку, перебуваючи у власному будинку. Важливу роль у цьому питанні відіграє якість вхідних дверей. Лише купуючи надійні двері, кожен із нас відчуває себе за ними комфортно та спокійно. Вхідні двері, перш за все, повинні забезпечити захист житла та майна.

     Компанія Prestige-House пропонує тільки якісні двері з надійними кріпленнями та замками, які неможливо просто й швидко зламати. Хоча безпека металевих дверей на першому місці, також слід враховувати естетичну сторону. У нас Ви знайдете варіанти, які поєднують у собі і надійність, і естетику.

Будьте уважними при виборі

     Вибираючи вхідні двері, потрібно бути дуже обережними. Важливо не помилитися з розміром отвору дверей і іншими аспектами Вашого приміщення (наприклад, варто врахувати наявність іншої дверної конструкції, якщо така є). Естетика та стійкість покриття до зламу та до агресивних середовищ – ось ті показники, на які необхідно звернути увагу при виборі.

     Продукція, представлена в нашому каталозі, чудово впорається з такими поставленими завданнями, зберігаючи при цьому красу та надійність. Компанія Prestige-House несе відповідальність за кожні продані двері. Наш менеджер проконсультує Вас із усіх важливих питань, допоможе визначитися з розміром і з’ясувати всі нюанси, щоб потім не виникло жодних проблем із установкою.

Особливості дверної фурнітури

     Фурнітура для вхідних дверей відображає індивідуальність кожної моделі. Кожному з нас властиво прагнути до змін. Але не завжди у нас є можливість і бажання змінювати двері, а чогось нового хочеться доволі часто. Оптимальним рішенням у такому випадку стане заміна фурнітури.

     Наприклад, змінивши форму та колір ручки, Ви надасте дверям інакшого вигляду та зможете урізноманітнити інтер’єр. Для вхідних дверей заміна фурнітури можлива в комплексі із зовнішньою та внутрішньою панеллю, що значно розширює варіації вигляду дверей із обох сторін.

     Пам’ятайте, що вхідні двері здатні стати візитною карткою Вашої оселі чи офісу. Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved