Ролокасети у Львові

Це спеціальна конструкція, яка захистить ваше приміщення не лише від сторонніх очей, але й від можливого зламу. Вона складається з декількох частин:

 • Головного полотна. Це ламелі з металу, що розташовані горизонтально. Вони закривають основний отвір (двері чи вікна).
 • Короба з металу – розміщений над тим отвором, де згортається головне полотно при відчиненні.
 • Металевих напрямних. Їх із двох сторін кріплять до стін, щоб полотно могло рухатися.

Для чого потрібні ролокасети

Вони здатні захищати:

 • приміщення від ймовірного проникнення зловмисників;
 • дверні чи віконні конструкції зі скла від різних пошкоджень зовні – якщо вікно прикрите ролетами, то його не можна розбити камінням;
 • кімнату від потрапляння сонячного проміння: ролети регулюють природний рівень освітлення.

На ролокасети Львів ціна невисока, також вони прості в догляді та керуванні, тому їх дуже часто встановлюють. Зазвичай це перші та останні поверхи – як квартир, так і приватних будинків або офісів. Все ж таки ролставні – це хороша альтернатива звичайним ґратам для вікон. Установлювати ролети іноді навіть безпечніше, адже якщо станеться пожежа, то можна буде вибратися з кімнати через вікно – цьому не буде перешкод.

Якщо ви виберете автоматичні конструкції, то варто під’єднати до них спеціальні датчики, щоб забезпечити пожежну безпеку. Їх можна запрограмувати так, щоб ролокасети автоматично відчинялися, якщо пожежа все ж трапиться. Також дуже зручно, що такі конструкції – це протизламні механізми. Завдяки надійному монтажу, що передбачає використання посилених кріпильних деталей, ви зможете захистити свою власність – і не псувати при цьому фасади приміщення.

Якщо бажаєте встановити захисні ролети, звертайтеся до нашої компанії. У нас є вигідні пропозиції для квартир, будинків, офісів тощо. Спеціалісти проконсультують вас щодо вибору й розкажуть про всі особливості конструкцій. Приховайте свої вікна від сторонніх поглядів і набридливого сонячного проміння. Ролети захисні стануть чудовим рішенням. А якщо встановите систему з автоматичним керуванням, то зможете підіймати й опускати конструкцію, сидячи на кріслі.

Переваги захисних ролокасет

Ці конструкції:

 • перешкоджають проникненню та зламу;
 • оберігають приміщення від впливу погоди;
 • захищають від сонячного проміння;
 • не пропускають із вулиці шум, пил і сторонні предмети;
 • забезпечують теплоізоляцію;
 • створюють затишну та спокійну атмосферу;
 • зручні та прості в експлуатації.

Яке буває управління ролокасетами

 • Ручне (механічне)
 • Автоматичне

Розкажемо про це детальніше. Механічні ролети можуть керуватися завдяки:

 1. Пружині

Такий спосіб керування найбільш поширений. Щоб відчинити такі захисні ролети, слід підіймати полотно до середини. Після цього воно підійматиметься самостійно за допомогою пружини, встановленій у середині короба. Такий спосіб керування часто застосовується у тих ролетах, що призначені для дверного отвору. Можна замикати їх на замок – він унизу по центру планки. Щоб підвищити рівень безпеки, за потреби варто оснастити конструкцію додатковими замками – їх прикріплюють на нижній планці й внизу напрямних.

 2. Шнуру

Його застосовують переважно для віконних конструкцій, коли є потреба керувати ними зсередини кімнати. Це хороше рішення, якщо ролокасети невеликі. Щоб зачинити чи відчинити їх, потрібно намотувати шнур. Це робиться на касету, яка кріпиться до відкосу чи віконної рами – для керування обертається спеціальна ручка. Коли полотно повністю опустилося донизу, то ролети автоматично замикаються.

 3. Стрічці

Метод так само використовується переважно для вікон. Часто це ролокасети, які важать менше 20 кг. Вони зачиняються, коли натягується стрічка.

 4. Воротковому механізму

Він дозволяє легко керувати тими конструкціями, що важать до 35 кг. Зачиняються та відчиняються такі ролети, коли обертається спеціальна ручка

Найзручніший метод керування – це автоматичний. Він так само поширений, як і механічні. Ролети керуються завдяки приводу, який розташований у коробі. Варто вибирати тип приводу, орієнтуючись на площу конструкції та її вагу. Керування здійснюється дистанційно – для цього натискається спеціальна кнопка (можна одночасно зачинити одразу декілька механізмів, наприклад, на одному поверсі).

Можливо, вас зацікавив якийсь конкретний тип керування, повідомте нам про це – і ми порадимо найкращі ролокасети Львів. Якщо вам важко визначитися – телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Як монтуються системи?

Для цього існує чимало різних способів. При виборі зважайте, який тип фасаду будинку й вид отвору, а також те, які ви ставите завдання щодо рівня безпеки. Перед встановленням найкраще порадьтеся з нашими технологами (наприклад, коли будуть робитися заміри).

 

 • Накладний спосіб

 

Тоді ролети розміщуються зверху на засклений отвір. Основна частина та напрямні монтуються зовні. Рівень освітлення не змінюється, але забезпечується захист від вандалів.

 

 • Встановлення в отвір

 

Конструкція встановлюється у відкоси отвору зовні приміщення, це добре захищає від проникнення. Зменшується кількість сонячного світла й теж виконується антивандальна функція. Проте зважайте, що такий спосіб монтажу підходить лише для певних отворів.

 

 • Монтаж в отвір («у чверть»)

 

Короб ролет встановлюється у верхню частину отвору (його підготовлену «чверть»). Цей простір варто планувати ще на етапі, коли об’єкт проектується. Або ж потрібно додатково підготувати «чверть», перш ніж встановлювати ролокасети. Її висота дорівнює габаритній висоті ролокасетного короба. Завдяки такому монтажу можна забезпечити найкращий захист від механічних пошкоджень вікна чи дверей, а також проникнення. Конструкція не зменшує кількість сонячних променів, які потрапляють до кімнати.

 

 • Внутрішнє встановлення до отвору

 

Виріб монтують всередині кімнати. Завдяки такому способу монтажу забезпечують хороші протизламні властивості. Не потрібно додатково готувати отвір, проте скло не буде захищене від різних пошкоджень.

Для яких приміщень вибирають ролокасети Львів?

 

 • Офіси

 

Можна використовувати профілі різних видів – варто орієнтуватися на потреби в конкретному випадку. Якщо в пріоритеті – високий рівень безпеки, то можна вибрати конструкцію, зроблену з екструдованого профілю з підсиленням. Це захистить офіс від непроханих гостей.

 

 • Магазини

 

Для таких приміщень можна вибрати ролорешітки. Тоді полотно за формою нагадує решітку, що має отвори. Це хороше рішення для тих магазинів, які розташовуються в ТРЦ чи на центральних вулицях, які добре освітлюються вночі.

Якщо ваша торгова точка – у віддаленому районі чи доволі небезпечній вулиці, краще встановити протизламні конструкції, виконані з надійного екструдованого профілю. Коли при виробництві ролет застосовується спосіб екструдування, то це свідчить про надвисокий клас протизламності (у порівнянні з конструкціями зі звичайного профілю).

 

 • Приватні будинки

 

Ролетні системи добре захищають вікна в особняках. При виборі тут теж варто орієнтуватися відповідно до своїх потреб. Зазвичай у приватних будинках встановлюються вироби з профілем 39-45, які всередині наповнені піною.

Ролети чудово захищають житло від проникнення зловмисників, водночас вони здатні елегантно й стильно доповнювати екстер’єр будівлі. У приватних помешканнях це гарна альтернатива металевим решіткам, які з часом втрачають свій початковий вигляд через корозійні зміни.

 

 • Квартири

 

Як і у випадку з приватними будинками, варто замовляти конструкції 39-45 профілю. Це додатково захистить приміщення від злодіїв, а також несприятливих погодних умов і вуличного шуму.

 

 • Гараж

 

У гаражах зазвичай встановлюють ролетні системи 77-го профілю. Це доволі бюджетне рішення, якщо на меті – закрити в’їзд. Гаражні конструкції чудово підійдуть для тих випадків, коли приміщення має низьку стелю, немає чвертей або перемичок (або є інші причини, які унеможливлюють установку). Можна відчиняти гаражні ролети як ручним, так і автоматичним способом.

Вигідно придбайте ролокасети у Львові, які ідеально підійдуть саме для вашого приміщення. Звертайтеся – і спеціалісти проконсультують вас і допоможуть вибрати найкраще рішення. У нас є широкий вибір різних конструкцій, всі вони вирізняються якістю, надійністю та довговічністю. Запрошуємо переконатися в цьому.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved