Вертикальні жалюзі

     Вертикальні жалюзі складені з окремих тканинних смужок, які можна нахилити та відсунути, використовуючи або безпечну паличку, або спеціальний ланцюжок. Є можливість відрегулювати ламелі таким чином, щоб вони пропускали бажану кількість сонячного світла чи повністю закривали віконний отвір.

     Вертикальні жалюзі можна розмістити з однієї сторони вікна чи розділити однаково на кожну сторону для більш збалансованого вигляду. Ця універсальність забезпечує чудовий контроль сонячного світла для вікна у всю довжину.

     Жалюзі допоможуть Вам контролювати світло та конфіденційність приміщення й регулювати температуру. Вони також можуть стати привабливим елементом дизайну для будь-якого приміщення.

Чи всім вікнам пасуватимуть вертикальні жалюзі?

     Застосування їм можна знайти у багатьох конструкціях: від стандартних вікон до французьких, а також дверей внутрішнього дворику. Компанія Prestige-House пропонує жалюзі, які різняться за параметрами та оформленням.

     Переважно вони створені з поліестеру та доступні в різноманітних кольорах. За ними легко доглядати – просто візьміть губку чи протріть конструкцію м'якою тканиною, щоб відновити її першочерговий вид. Це робить їх ідеальним варіантом навіть для кухні чи їдальні, де бризки та плями можуть бути просто й швидко очищені.

     Наша широка колекція вертикальних жалюзі ідеально підходить для великих вікон і дверей внутрішнього дворика, а також будь-якого іншого вікна у Вашому домі. Це дає Вам можливість вибирати серед багатьох текстур, кольорів і конструкцій.

     Достатньо буде повернути вертикальні ламелі – і бажана кількість світла із потрібним відтінком зможе проникнути до приміщення. Існує безліч практичних варіантів вибору, адже конструкції із затемненням здатні ефективно блокувати сонячне проміння. Бувають навіть спеціальні жалюзі, які можна назвати енергозберігаючими. Всередині вони мають спеціальну вставку та виготовляються з подвійної тканини з ефектом затемнення. Така конструкція допоможе заощадити на опаленні та зробить Ваше приміщення теплим і затишним.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних вертикальних жалюзі за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо