Жалюзі вертикальні – це дуже функціональна та практична система. Вона дуже добре справляється з покриттям великих віконних поверхонь. Максимальна висота системи може досягати до 4 метрів, що значно підвищує її функціональність і зручність використання.


Пропозиція Prestige House включає стандартні та ексклюзивні вертикальні жалюзі, які можуть дуже ефективно регулювати потік світла. А завдяки дивовижній колекції доступних тканин нададуть чудові можливості для декору.

Вертикальні жалюзі

З кожним роком вертикальні жалюзі стають все популярнішими, і для цього є вагомі причини. Це не тільки неймовірно практичний і функціональний спосіб контролювати кількість світла, яке надходить до приміщення, але і дизайнерський шедевр. Варто купити вертикальні жалюзі, адже при правильному виборі вони покращать інтер'єр.
У Prestige House ви зможете легко вибрати вертикальні жалюзі, які ідеально поєднуватимуться з дизайном саме вашого інтер’єру. В каталозі на сайті ви можете дізнатися ціни на вертикальні жалюзі. За потреби – зателефонуйте нам, щоб отримати безкоштовну консультацію.

У представленому каталозі ви знайдете класичні вертикальні жалюзі на вікна. Але також існують і ті, які монтуються на похилі конструкції. Додатковою перевагою вертикальних жалюзі є можливість з'єднати їх між собою, монтуючи поруч одне з одним, що в жодному разі не порушить зовнішній вигляд вашого інтер’єру.

Чи всім вікнам пасуватимуть вертикальні жалюзі?

Їх часто використовують у складах або закладах громадського харчування. Жалюзі вертикальні також популярні в просторих кімнатах приватних квартир. Вони ідеально підходять для великих вікон і вітрин. Саме на них вертикальні жалюзі найкраще виконають свою функцію.

Однак навіть у невеликих приміщеннях вертикальні жалюзі на вікна знайдуть своє застосування. Завдяки високій функціональності та елегантності вертикальні жалюзі використовують як у приватному житлі, так і в банках, компаніях і конференц-залах.

Купити вертикальні жалюзі у Prestige House

Якщо ви хочете купити вертикальні жалюзі у чудовому стилі, то зупиніть пошуки – продукція Prestige House саме для вас. Переконайтесь у різноманітності асортименту цього магазину – зробіть замовлення, щоб прикрасити та захистити від сонця своє приміщення. Ціни на вертикальні жалюзі та їхня якість приємно вас порадують.

Ми пропонуємо гарну продукцію, яка вирізняється практичністю та довговічністю, зокрема – функціональні вертикальні жалюзі. Широка палітра кольорів ламелей дозволяє віконним покриттям ідеально пасувати до вашого дизайну інтер’єру.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved