Тканинні ролети, ціна у Львові

     Оформлення вікон істотно впливають як на стиль, так і затишок кімнати. Якщо Ви хочете досягти сучасного витонченого чи класичного витриманого дизайну, то тканинні ролети моздатні стати тією особливою деталлю, яка задасть тон оформленню приміщення.

     Багато сучасних дизайнерів використовують жалюзі у своїх проектах, тому що вони мають стильний вигляд, функціонально підходять для різних кімнат та можуть відповідати будь-якому бюджету. Ролети стали популярними з 1970-х років, але й зараз сучасні моделі є привабливим доповненням до будь-якого приміщення, забезпечуючи при цьому гнучкість, легкість експлуатації та довговічність.

Які переваги мають тканинні ролети?

     Перш за все, рулонні штори сьогодні естетично приємні. Вони являють собою пряму тканину, яка не пропускає світло з вікна. На відміну від традиційних віконних покриттів, цей тип вид є відображенням сучасних тенденцій у моді.

     Ролети прилягають до вікна та легко поєднуються з декором будь-якого приміщення. Вони доступні в широкому діапазоні кольорів і тканин, включаючи напівпрозорі матеріали та варіанти із сонцезахисними вставками. Це означає, що дизайнер може проявити свою фантазію та завдяки ролетам втілити навіть дуже сміливі ідеї.

Тканинні ролети зручні й прості у використанні

     Ролети доволі довговічні та прості в експлуатації. Це одна з причин, чому вони такі популярні. Конструкція легко відкривається та закривається. Вона являє собою привабливе та міцне покриття для Ваших вікон. Тканинні ролети можуть моментально змінити будь-яку кімнату, додавши кольори, стиль та текстуру.

     Ще однією перевагою такої конструкції є їхня функціональна гнучкість. Ви можете встановити їх у ванних кімнатах, дитячих, кухнях, будь-яких житлових і офісних приміщеннях.

     Деякі домовласники вибирають подвійні роликові моделі, де два тканинні полотна встановлюються на одному кріпленні. Наприклад, Вам може знадобитися повний контроль над кількістю світла, що надходить у кімнату. У цьому випадку Ви можете встановити подвійні сонцезахисні ролети чи чорні моделі. Вони дозволяють пропускати світло, блокуючи при цьому відблиски та ультрафіолетові промені.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних тканинних ролетів за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо