Римські штори

     Римські штори – це рівний відрізок тканини, що повністю закриває вікно. Коли Ви його підніматимете, то на рівні конструкції будуть утворюватися горизонтальні складки. Це відбуватиметься завдяки жорстким рейкам (стержням), закріпленим зі зворотнього боку через рівні проміжки й обважнювачі. Вона вшивається в нижню частині полотнища. Кріплення проводиться на спеціальний римський карниз за допомогою «липучок».

     Підняття та опускання завіси, а також її фіксація на необхідному рівні відбувається за допомогою особливого підйомного механізму. Він може мати стрічку чи корд, які проходять крізь кільця на зворотному боці.

     Управління здійснюється вручну шнурами та ланцюжками або ж дистанційно за допомогою вбудованого до карнизу електроприводу. Такий варіант рекомендується, якщо штори великі за розміром в ширину чи висоту, тому ними важко керувати вручну.

Як виникли римські штори?

      Вперше драпірувати вікна тканиною, при піднятті якої утворюються рівні та схожі на хвилі складки, стали за часів Римської імперії. Саме звідти вона успадкувала свою назву. Завдяки своїй простоті та універсальності ця конструкція протягом багатьох століть змінювалася. Модифікації, які існували, відрізняються кількістю та розташуванням складок, різними прикрасами, а також матеріалами, що використовувалися при створенні.

     Спочатку римські штори були призначені для захисту приміщення від спекотного палючого сонця. В якості матеріалу зазвичай використовувалася досить щільна матерія. У сучасному дизайні своє застосування знайшли легкі та прозорі тканини на кшталт органзи, шифону чи шовку.

      Щоб матеріал не деформувався з часом, по краях пришивається жорстка кромка. Така конструкція додає приміщенню легкість і вишуканість, вона здатна створити оригінальний акцент на вікні та підкреслити будь-які елементи інтер'єру.

Як визначитися?

      Вибір щільності визначається бажаною кількістю світла, що проходить через опущену завісу. Окремо можна виділити спеціальні тканини, просочені особливою речовиною. Завдяки її складу штори володіють додатковими властивостями: можуть відштовхувати пил та вологу, є антибактеріальними та антистатичними. Також існує просочення, яке дозволяє тканині не вигоряти та менше нагріватися на сонці.

      Щодо кольору та малюнка, то тут можливі будь-які варіанти, але вони повинні бути витримані в загальному колористичному рішенні інтер’єру. Якщо дизайн однорідно-світлий, то штори слід теж вибирати світлі чи навіть білі. Коли кімната насичена кольорами, краще підберіть завісу в колір будь-якого суттєвого елементу декору.
До контрастного інтер'єру підійдуть смугасті штори. Важливо пам'ятати, що конструктивна особливість не дозволяє зберігати цілісність малюнка на згинах у піднятому стані, але саме це надає моделям особливий шарм, створюючи ефект хвилі.
Римська штора буде пасуватиме до будь-якого інтер'єру в різних кімнатах – від кухні й вітальні до офісу чи навіть клубу. Вона займає мало місця та практично дорівнює розміру вікна, тому ідеально підходить для маленьких приміщень, візуально роблячи їх більш просторими. Малюнок із вертикальними смугами візуально додасть кімнаті висоти, а з горизонтальними – ширини.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних римських штор за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо