Римська штора нагадує традиційні механізми віконного покриття, проте це набагато більш елегантний і декоративний варіант. Римські штори зазвичай виготовляються з делікатних матеріалів, таких як тафта, жаккард або органза (каталог тканин ви можете переглянути на сайті). Завдяки їх використанню, римські штори Prestige House чудово замінять традиційні портьєри та штори.

Римські штори

Механізм її роботи римської штори заснований на ланцюговому керуванні, яке підіймає матеріал і змінює його розташування в естетичних складках. Використання римської штори дозволяє отримати різноманітний і оригінальний ефект.

Що таке римська штора?

Римська штора – це прекрасна альтернатива традиційним шторам і покриттям, якщо мова йде про прикраси вікон. Хоча технічно кажучи, римські штори також є шторами – за винятком того, що вони піднімаються за допомогою спеціального ланцюгового механізму.

Піднятою, римська штора згортається в горизонтальні складки. Залежно від дизайну та типу тканини римської штори, ви можете отримати різний кінцевий результат. Тому варто римські штори купити.

Римські штори прості у використанні, а матеріал можна легко зняти та прати в пральній машині. Вибір внутрішніх римських штор дійсно великий. Темні римські штори через свою низьку пропускну здатність світла підійдуть для спальні або дитячої кімнати. Замовити римські штори варто для кухні, вітальні чи їдальні, де вони можуть успішно замінити традиційні варіанти.

Переваги римських штор

Вони все частіше використовуються для внутрішнього оздоблення в українських будинках. Варто купити римські штори, адже у них є такі основні переваги:

  • Відмінні декоративні якості – використання потрібного матеріалу дозволяє підлаштувати римську штору до приміщення.
  • Нестандартні розміри – можливість пошити римські штори на вікна за розміром.
  • Різноманітна функціональність – вибір матеріалу, з якого буде виготовлена ​​римська штора, належить замовнику. Отже, римські штори можуть затемнювати кімнату. Наприклад, деякі римські штори виготовляються з товсто витканих матеріалів із декоративною функцією. Іноді тканина, яка використовується, щоб виготовити римські штори на вікна, є делікатною і напівпрозорою.
  • Проста установкаримські штори можна встановити на віконній рамі, до стіни або на кронштейні.

Розташування близько до вікна – згорнута римська штора не дуже віддаляється від вікна і має естетичний вигляд.

Як замовити римські штори?

Перегляньте нашу пропозицію, щоб підібрати римські штори саме для свого приміщення. Можна зробити замовлення римської штори онлайн усього за кілька кліків. Якщо зручніше, просто зателефонуйте – і отримайте римську штору.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved