Жалюзі горизонтальні – це найбільш універсальне внутрішнє покриття для вікон. Вони дозволяють легко регулювати кількість денного світла, яке досягає інтер’єру приміщення. Жалюзі горизонтальні захищають кімнату від надмірного нагрівання й забезпечує вільну циркуляцію повітря.

Горизонтальні жалюзі

Алюмінієві жалюзі горизонтальні дуже міцні, мають хороші параметри теплоізоляції й привабливі ціни. А от горизонтальні дерев'яні жалюзі мають більш елегантний вигляд і додають інтер’єру затишку.

Особливості догляду за горизонтальними жалюзі

З часом часточки бруду та пилу осідатимуть на гладкій рівненькій поверхні ламелей. Бувають жалюзі горизонтальні, які дещо складно очищати через особливості їхньої форми та певну відстань, яка є між планками.

Та все ж можна тримати таку систему в чистоті, не маючи при цьому багато клопотів. Наприклад, гладкі горизонтальні дерев'яні жалюзі, алюмінієві, вінілові чи пластикові можна очищати завдяки звичайному пилососу чи вручну. Тканинні краще зняти, щоб обережно протерти їх сухою чистою ганчіркою.

Ціни на горизонтальні жалюзі

Ми пропонуємо кілька варіантів ширини ламелей – із різними кольорами та фактурами, наприклад, горизонтальні дерев'яні жалюзі. Від цього більшою мірою й залежатиме ціна. Ви можете уточнити повну вартість продукції та установки, зв’язавшись із нами онлайн або за телефоном.

Замовити горизонтальні жалюзі на вікна у Prestige House

Варто купити горизонтальні жалюзі, адже вони забезпечують відмінну естетику та комфорт у квартирі. Великий вибір кольорів у Prestige House дозволяє підібрати жалюзі до будь-якого інтер’єру. Зв’яжіться з нами, щоб отримати якісне покриття для ваших вікон.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved