Горизонтальні жалюзі

     Горизонтальні жалюзі виготовляються переважно з алюмінію або текстурованого вінілу. Це доволі універсальна та функціональна конструкція. Вона зможе вдало доповнити як традиційний, так і сучасний стиль інтер’єру, а також задовольнити бюджет будь-якого домовласника та витримати випробовування часом.

     Горизонтальні жалюзі полегшують життя та роблять його більш комфортним. Це можливо завдяки суттєвим перевагам:

     ⦁ Гнучкий контроль світла. Відкрийте жалюзі для того, щоб сонячне проміння мало повний доступ до приміщення, чи закрийте їх, якщо бажаєте уникнути сторонніх поглядів чи зменшити кількість світла.

     ⦁ Простота в догляді. За більшістю конструкцій доволі легко доглядати, їхня чистка не потребує особливих зусиль.

     ⦁ Приємна ціна. Горизонтальні жалюзі – це найкраще рішення для тих, хто бажає отримати функціональний і гарний пристрій, який стане практичною прикрасою для вікна.

Особливості догляду

     Віконні жалюзі – чудовий спосіб регулювати кількість світла, яке проникатиме до приміщення. Проте варто врахувати, що конструкція буде збирати пил і бруд. Вони можуть осідати на гладенькій рівній поверхні жалюзі. Трапляються конструкції, які не завжди просто чистити через їхню форму та відстань між планками.

     На щастя, існує кілька способів тримати жалюзі чистими без надмірного клопоту. Для гладких жалюзі, виготовлених із дерева, пластику, вінілу чи алюмінію, підійде простий пилосос або ручне прання. З тканинними жалюзі доведеться трохи складніше. Краще за все зняти їх і протерти чистим сухим рушником.

Чи для всіх вікон підійдуть такі конструкції?

     У вас є вікно унікальної форми, яке потрібно облаштувати? Із цим немає виникнути проблем. Спеціальні горизонтальні жалюзі можна розрізати так, щоб вони відповідали вікну потрібної форми та розміру. За бажання можна використовувати аксесуари, щоб додати оригінальності дизайну чи зробити користування більш зручним.

     Горизонтальні жалюзі використовуються переважно на високих вузьких вікнах. Ви зможете підіймати їх завдяки спеціальному шнурочку. Чим меншими будуть планочки, тим менше світла вони пропускатимуть. Оскільки горизонтальні жалюзі піднімаються до рівня вікон, тонші планки вважаються менш вразливими до зношування, ніж більш товсті, як у конструкцій із алюмінію, тканини чи вінілу.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних горизонтальних жалюзі за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо