Штори плісе ідеально підходять для будь-якого інтер’єру і вписуються в різні вікна, включаючи дахові – будь-якої форми та розміру. Спеціалісти Prestige House допоможуть вам підібрати жалюзі плісе. Замовте жалюзі плісе, які найкраще пасуватимуть й будуть найбільш ефективними саме у вашому приміщенні.

Жалюзі плісе Львів

Штори плісе – це одне з найцікавіших рішень у галузі внутрішніх жалюзі. Завдяки жалюзі плісе ви можете відкривати будь-яку обрану частину вікна, як зверху, так і знизу. Жалюзі плісе забезпечують відмінний захист від надмірного сонячного випромінювання. Штори плісе Львів забезпечують конфіденційність, захищаючи простір від сторонніх очей.

Широкий вибір жалюзі-плісе

Жалюзі плісе – це ефектний і водночас дуже практичний елемент декору. Компанія Prestige House пропонує різні плісе на вікна. Легко підбирати штори плісе, які оптимально підходять до конкретного інтер’єру.

Як доглядати за шторами плісе

Зазвичай їх оброблюють спеціальним просочуванням, яке відштовхує пил, тому матеріал майже не забруднюється. Також це дозволяє легко його очищувати. Коли будете прибирати у приміщенні, варто час від часу протирати штори плісе, використовуючи вологу губку. Також можна застосувати пилосос – і кілька разів пройтися ним уздовж складок.

Коли вирішите очистити такі штори, варто взяти до уваги:

  • Якщо робите вологе прибирання, то слідкуйте за тим, аби краплі води не потрапили до механічної частини конструкції. З часом це може призвести до корозії.
  • При митті вікон краще не використовувати засоби для протирання, що містять спирт.
  • Регулярно провітрюйте кімнату – це дозволить вберегти штори плісе від конденсату.

Будьте уважні при виборі жалюзі з тканини, якщо ви хочете встановити їх у приміщенні, для якого характерна підвищена вологість. Наприклад, ванна, сауна чи басейн, також це може бути спа-салон. Тут варто придбати моделі, які мають водовідштовхувальне просочення. Будьте обережні: не слід встановлювати штори з електроприводом, адже волога може спричинити збої у функціонуванні електроніки.

Переваги штор плісе

  • Невелика площа покриття віконного світла з повністю піднятими шторами плісе.
  • Використання цікавих рішень для плісе на вікна.
  • Монтаж жалюзі плісе на будь-якій висоті.
  • Плавна експлуатація жалюзі плісе.

Безпека дітей – штори плісе запобігають утворенню небезпечної петлі в струнних або бісерних системах.

Для яких типів вікон підходять штори плісе

Це можуть бути прямокутні штори, арки чи напіварки, мансардні системи чи моделі зі складною формою. Тобто такі вироби можна монтувати на віконну раму чи вікна з будь-якою формою. Вони вважаються універсальним варіантом, тож штори плісе у Львові та інших містах вибирають тоді, коли інші конструкції не завжди підходять. Наприклад, коли потрібне покриття для вікон або поверхонь неправильної форми (мансардне вікно чи скляний дах зимового саду).

Як замовити штори плісе

Можна штори плісе купити на сайті всього за кілька хвилин. Після цього наш менеджер оперативно зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі. За потреби ми допоможемо вдало підібрати плісе на вікна саме вашого приміщення. Замовте штори плісе у Prestige House!

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved