Жалюзі плісе

     Плісе – це унікальна горизонтальна конструкція, в якій спеціально оброблена тканина збирається щільними складками, немовби у віялі. Їх можна регулювати здійснюється за допомогою шнура.

     У порівнянні з іншими видами жалюзі, плісе встановлюють на будь-які види та типи вікон: від простих прямокутних до найскладніших. Це можуть бути арочні чи круглі, а також мансардні з кутом нахилу не більше 60 градусів. Жалюзі-плісе дозволяють отримати м'яке рівномірне затемнення.

     Ще однією перевагою такої системи служить компактність і акуратність, як у складеному вигляді, так і в розкладеному. Універсальність жалюзі-плісе дозволяє використовувати їх як в офісних приміщеннях, так і у приватних квартирах, заміських будинках і зимових садах.

Сучасний ринок пропонує широкий вибір жалюзі-плісе

     Численні варіанти кольору та фактури тканини для жалюзі, можливість нанесення візерунків і малюнків, індивідуальність виконання кожного замовлення в залежності від габаритів і форми віконних прорізів роблять плісе не просто практичним і функціональним оформленням. Конструкція також надає загальному інтер'єру приміщення елегантність і вишуканість.

     Плісе вирізняється своєю функціональністю та різноманіттям систем. Кожен зможе підібрати плісировані штори під свою обстановку завдяки величезному вибору тканини, її функціональності та основних характеристик.

Яких видів буває тканина для жалюзі-плісе?

     1. Прозорі – це звичайні тюлеві тканини. Їх використовують для створення легкої та комфортної обстановки в кімнаті. Також конструкцію дуже часто застосовують для декорації скляних перегородок.

     2. Напівпрозорі – цей вид набув більшого поширення завдяки значному затемненню, але водночас і можливістю пропускати світло. Більшість напівпрозорих моделей мають спеціальне металізоване напилення, яке легко зупиняє та відображає промені сонця.

      3. Затемнюючі (black out) – такі тканини повністю поглинають світло та активно протистоять спеці. Зазвичай їх використовують у дитячих кімнатах, а також у домашніх кінотеатрах або там, де потрібне затемнення чи захист від тепла.

     Ці групи тканин можна поєднувати між собою та ставити на одну конструкцію кілька матеріалів, щоб жалюзі-плісе були багатофункціональними. Всі тканини мають додаткове просочення, що дозволяє їм протистояти пилу та бруду. Більшість моделей можна прати, при цьому вона не деформуватимуться та не змінюватимуть свої властивості й характеристики.

      Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних жалюзі-плісе за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо