Ролети день-ніч – це зручна система для вікон, яка забезпечує потрібний рівень затемнення, її легко й вільно регулювати. Ролети день-ніч, які пропонує наш інтернет-магазин, характеризуються високим рівнем функціональності. Контроль потоку сонячного світла здійснюється за допомогою стандартної струни в тканинних ролетах день-ніч.

Ролети день ніч Львів

Тканинні ролети день-ніч від Prestige House доступні в багатьох кольорах. Вони ідеально підходять для домашніх і офісних приміщень. Оригінальний дизайн ролет день-ніч дозволяє гармонійно використовувати їх в інтер’єрі вітальні, спальні та дитячих кімнат.

Якими можуть бути ролети день-ніч?

Вони розрізняються за способом монтажу:

  • Вільні – ролети день-ніч такого типу виготовляються за розміром, завдяки ідеальній придатності для великих вікон і тих, що мають незвичні розміри. Вони монтуються на стелі або над вікном.
  • Міні-рулонні – ці ролети день-ніч відрізняються неінвазивним складанням за допомогою спеціальних гачків або двостороннього скотчу. 
  • Касетні ролети день-ніч – це вертикальні жалюзі з напрямними. Щоб встановити тканинні ролети день-ніч в касету, не потрібно використовувати додаткове обладнання. Просто повісьте тканинні ролети день-ніч на неінвазивні гачки або наклейте на двосторонній скотч.

Переваги ролетів день-ніч

  • Тканинні ролети день-ніч легко монтуються.
  • Завдяки ролетам день-ніч можна вільно регулювати рівень світла.
  • Тканинні ролети день-ніч відрізняються гарним виглядом.
  • Ролети день-ніч забезпечують довговічність і безвідмовну експлуатацію

Prestige House пропонує ролети день-ніч найвищої якості за привабливими цінами.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved