Ролети день-ніч

     Такими ролетами називають спеціальну конструкцію, яка створена зі смугастої тканини, де чергується непрозора та прозора смуги. Оригінальні жалюзі цього типу виконують не лише декоративну функцію, але й сонцезахисну. Хоча з'явилися вони не так давно, але вже користуються попитом.

     Наприклад, якщо Ви будете промотувати полотно, то тим самим змінити розташування смуг на одній стороні відносно смуг на іншій. Якщо прозорі будуть збігатися, то до приміщення зможуть вільно проникати сонячні промені. Коли навпроти непрозорої смужки розташується прозора, то кімната буде захищеною від сторонніх поглядів і денного світла. Саме завдяки такій конструкції Вам вдасться зробити стильний дизайнерський акцент в інтер’єрі будь-якого приміщення.

Якими можуть бути ролети день-ніч?

     Ці тканинні ролети такі ж прості в користуванні, як і звичайні. Їх можна легко опускати та підіймати, фіксуючи в потрібному положенні. Вгорі конструкції ставиться спеціальний ролик, завдяки якому можна регулювати положення смуг. Опускати ролети на потрібну висоту дозволяє ланцюговий механізм.

     У продажу є з відкритим і закритим механізмом. Перші легкі в монтажі та доступні за ціною. Полотно в них намотується на ролик, зафіксований на рамі вгорі віконного отвору. Щоб тканина не утворила складок, внизу прикріплюється спеціальна балка. Вони мають ефектний вигляд, особливо якщо компонувати їх із гардинами більш насиченого кольору.

     Легкі в установці і конструкції закритого типу. Їхня відмінність в тому, що полотно ролети забирається в спеціальну касету. Її прикріплюють у верхній частині віконного отвору. Полотно при цьому не провисає та не утворює складок, адже конструкція складається з алюмінієвих деталей, які й притискають її до вікна.

     Для установки таких жалюзі не потрібно робити дірку у профілі, достатньо скористатися монтажною стрічкою. Часто їх встановлюють у кухонному приміщенні, оскільки вони зносостійкі та прості в управлінні.

     Виготовляють жалюзі "день-ніч" зазвичай із синтетичних тканин. Поверх наноситься тефлонове просочення, адже воно відштовхує пил, забезпечує антистатичний ефект, не дозволяє накопичуватися бруду та вигоряти тканині. У результаті такі ролети прослужать дуже довго. Шви між смугами доволі міцні.

     Тканина може мати якийсь малюнок, проте є й однотонні варіанти.
Підібрати жалюзі "день-ніч" сьогодні можна до будь-якого інтер'єру. Вони надають кімнаті стиль і створюють затишок, а також дозволяють встановити комфортний рівень освітленості. Під впливом сонця такі ролети не жовтіють і не вигоряють. Ще одна їх перевага – можливість поєднання зі звичайними шторами. Вони ідеально підходять для невеликої кімнати, адже горизонтальні смуги здатні візуально збільшити площу.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних ролетів «день-ніч» за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо