Жалюзі та ролети у Львові

Сучасні та якісні сонцезахисні системи для вікон будь-якої форми

gor4

Горизонтальні

vertical3

Вертикальні

tkanyni2

Тканинні

rymski-shtory14

Римські штори

day-night2

Ролети день-ніч

gal13

Жалюзі плісе

Ролети та жалюзі

     Жалюзі – це пристрої, які захищають від сонячного світла та повітряних потоків. Вони складаються з вертикальних або горизонтальних пластин – ламелів. Ті бувають нерухомими, а також такими, що обертаються для регулювання світлових і повітряних потоків.

     Жалюзі беруть свій початок в 1760-х роках, проте широке поширення вони отримали лише в 1841 році. Спочатку конструкції виготовлялися з дерева, а в 40-х роках XX століття на зміну деревині прийшов метал. Пізніше для їхнього виготовлення почали широко використовуватися синтетичні матеріали та тканини.

     Сьогодні жалюзі – це популярний вид віконних штор зі тканинних планок, деревини, пластмаси чи металу. Якщо Ви становите їх на вікнах, то вони зменшать вплив високих температур.

Які особливості мають жалюзі?

     Вони здатні регулювати світловий потік і ступінь нагріву кімнат. Сьогодні існує безліч оригінальних конструкцій, тож Ви побачите різноманітність кольорів, фактур і форм. Жалюзі вирізняються зносостійкістю, компактністю та простотою в догляді. Вони підходять для офісних і житлових приміщень.

Чим цікаві ролети?

     Хочете гарно оформити вікно, щоб управляти потоком світла, яке йде в кімнату? Відтепер можна забути про громіздкі портьєри та багатошарове драпування. Компанія Prestige-House пропонує придбати рулонні штори – сучасну альтернативу жалюзі та традиційним шторам. У нас Ви можете замовити недорогі та практичні конструкції з різних видів текстилю.

     Ролети мають чимало експлуатаційних перевага. Завдяки особливому просоченню рулонні штори не накопичують на собі пил і легко очищаються від забруднень. Їхнє управління забезпечується простим і надійним механізмом.

     У складеному стані полотна згортаються в акуратний і компактний рулон, розташований у верхній частині прорізу, а повністю відкривають огляд і доступ для денного світла. За допомогою системи фіксації ролети можна встановити на будь-якому необхідному рівні.

3 головні причини придбати рулонні штори у Prestige-House

     ⦁ Ексклюзивний асортимент, що включає однотонні вироби в пастельних і насичених тонах, моделі з флористичними та абстрактними узорами, східними орнаментами та іншим цікавим декором.

     ⦁ Можливість підібрати рулонні штори будь-якого розміру під різні віконні отвори. На сайті Ви легко можете ознайомитися з особливостями товарів. Кожна позиція супроводжується описом і фотографією, за якою можна зробити висновок, наскільки гармонійно виріб пасуватиме до інтер'єру Вашого приміщення.

     ⦁ Кваліфікована консультації для клієнтів. У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних із вибором, установкою та експлуатацією конструкції, Ви завжди зможете отримати необхідну інформацію від наших фахівців.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних ролетів і жалюзі за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved