Підвіконня Plastolit Львів

     Ознайомтеся з новинкою – преміум-підвіконнями Plastolit. Їх гарантовано оцінять навіть найвибагливiші клієнти. Це iнновацiйний продукт, який є втіленням найбільш важливих побажань сучасних людей.

     Завдяки заокругленій формі капiноса можна вiдтворити лiнii пiдвiконня, виготовленого з натурального мармуру та пiдкреслити його благородний вигляд. Рlastolit – це гармонійне поєднання монолiтної мiцності, iдеально рівної глянцевої чи матової поверхні, а також найбільш сучасного покриття.

     На українському ринку цей продукт з’явився відносно нещодавно, однак він швидко встиг завоювати довіру покупців. Це легко пояснити перевагами підвіконь Рlastolit. Вони надійні, стійкі до впливу високих температур і вологи, мають ідеально гладку поверхню та доступні за ціною.

Які головні характеристики мають пiдвiконня Рlastolit?

     Їхня глибина може коливатися у межах 15-60 сантиметрів, а максимальна довжина не перевищуватиме 6 м. Зовнішні стінки та товсті ребра роблять структуру конструкції дуже міцною. Завдяки цьому підвіконня можна використовувати до 50 років, і протягом всього часу вони зберігатимуть свої властивості. Для цього важливо дотримуватися правил перевезення й установки, а також належно доглядати за ними.

     Поверхня Рlastolit має високу стійкість до різноманітних пошкоджень, на неї не зможуть негативно вплинути ультрафіолетові промені. Для догляду за підвіконнями слід використовувати хімічні миючі засоби, що жодним чином не завдаватимуть шкоди поверхні.

Що особливого у підвіконнях Рlastolit?

     Придбавши пластикове підвіконня цієї торгової марки, Ви зможете отримати безліч переваг. Дізнайтеся, які позитивні риси має продукція. Вона:
     ⦁ стійка до впливу високого рівня вологості та не піддається корозії;
     ⦁ здатна витримати суттєві навантаження;
     ⦁ стійка до різних пошкоджень механічного характеру;
     ⦁ не є чутливою до ультрафіолетового променіння та температурних перепадів;
     ⦁ виготовляється із застосуванням екологічно чистих матеріалів, що не завдадуть шкоду вашому здоров’ю;
     ⦁ не вимагають особливого догляду, фарбування чи складного ремонту.

     Підвіконня допоможуть змінити ширину повітряного прошарку, що є між стінами та вікном. Це сприятиму тому, що конструкція підтримуватиме оптимальний температурний режим у кімнаті в будь-яку пору року.

     Підвіконня Рlastolit виготовляються на сучасних заводах. У процесі залучене новітнє обладнання, тому готова продукція абсолютно відповідає європейським стандартам якості та потрібним експлуатаційними характеристиками. Завдяки цьому Рlastolit складає гідну конкуренцію провідним виробникам у цій сфері.

Дізнайтеся, які ще переваги мають підвіконня Plastolit:

unnamed
image

Отримайте надійність і практичність завдяки пiдвiконням Рlastolit

     Оберіть для своєї квартири, офісу чи будинку матову або глянцеву пластикову конструкцію. Ви отримаєте не просто підвіконня за приємною ціною, а високоякісний продукт зі стильним дизайном. Щоб дізнатися більш детальну інформацію, зверніться за телефонами, що вказані на сайті.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved