Москітна сітка Львів

Такі конструкції забезпечують комфорт у вашій домівці чи офісі. Вони захистять вас від нав'язливих дій комарів, мух та інших комах. Протимоскітні сітки подарують гарний нічний сон для вас і вашого оточення. Це найкраще рішення, яке запобігає неприємним укусам. Воно безпечне для здоров’я, тому стане відмінною альтернативою нехімічним розчинам.

Завдяки сіткам ми можемо насолоджуватися доступом свіжого повітря в теплі літні вечори. Москітні сітки – гарантія спокійного сну. Зазвичай їх встановлюють поза вікнами. Тоді вони повністю невидимі зсередини приміщення та придатні для всіх типів об'єктів. Різноманітність систем і кольорів профілів дозволяють використовувати сітки у різних типах вікон.

Види москітних сіток

Сучасні вироби цієї категорії дарують затишок і комфорт. Завдяки їм можна вільно провітрювати кімнати в теплу пору, не ризикуючи впустити всередину комах. Це функціональні завіси, що пропускають світло та повітря та при цьому забезпечують чудову видимість зовні. Сітки часто застосовують не тільки на вікнах, але й на балконних дверях.  

Виділяють декілька типів конструкцій:

- рулонну;

- встановлену на гачках (каркас);

- встановлену на петлях (двері);

- ту, що ковзає (розсувні двері);

- гофровану;

- з антиалергічною сіткою;

- зі сталевою сіткою.

Москітні сітки можна використовувати разом із ламелями, щоб налаштувати їх максимально ефективно. Продукція, яку пропонує наша компанія, стійка до сонячного світла, тому вона буде служити вам протягом багатьох сезонів. Більшість конструкцій із них також легко очищаються.

Вартість

250грн/м2

Антимоскітні сітки: особливості

Сьогодні доступний широкий асортимент моделей, які ідеально підходять для вікон. Все більше користувачів надають перевагу рулонним конструкціям. Це дуже зручна альтернатива стандартним рішенням. Завдяки спеціальному механізму можна вільно опускати або піднімати їх так само, як і жалюзі. Це особливо важливо в ситуаціях, коли є потреба нахилитися через вікно.

Варіант для дверей також може мати різну конструкцію. Каркасні моделі виконані у вигляді каркасної сітки. Стандартні – встановлюються на «самоклейкий» фіксатор, що не залишає відбитків на рамі. Пристрої, які клеяться самостійно, відрізняються від інших легким монтажем, адже для них не потрібні спеціальні інструменти. Завдяки цьому можна зафіксувати сітку в будь-який час.

Через те, що вони не залишають жодних слідів, ви можете сміливо використовувати їх в орендованій квартирі, не турбуючись про будь-які пошкодження. Їхня перевага – не тільки можливість монтажу в будь-який час, але і надзвичайна довговічність. Вам не потрібно турбуватися про те, що сітка проти комарів буде з’їжджати з вікон під час сильного дощу чи вітру. Водночас можете бути впевнені, що за потреби вам вдасться легко видалити непривабливий клей.

Рулонна москітна сітка

Вона схожа на текстильні жалюзі з ролокасетою, але замість тканини в касеті є сітка для комах. Існує також пружинний механізм для її намотування. Зазвичай конструкція рухається в алюмінієвих напрямних. Завдяки використанню відповідних щіток вони забезпечують герметичність системи.

Купити москітні сітки рулонного типу варто через їхню практичність. Після розгортання сітка прикріплюється до ручок у нижній частині напрямних. Полотно монтується назовні, до виїмки вікна або безпосередньо до віконної рами. Якщо потрібен монтаж для дахових вікон, сітка кріпиться всередині приміщення до віконного отвору. Рулонні моделі можуть бути:

  • вертикальними (сітка згортається вгору чи вниз);
  • горизонтальними (сітка прибирається ліворуч або праворуч).

Наша компанія пропонує якісні москітні сітки у Львові за доступними цінами. Вони дуже зручні в монтажі та експлуатації, а також вирізняються довговічністю. Перегляньте каталог, щоб вибрати найкращий варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved