Terminus (Термінус) двері міжкімнатні у Львові

     Теrminus – компанія, яка займається виготовленням якісних міжкімнатних дверей. У процесі використовуються провідні технології, що відповідають потрібним державним стандартам якості. Теrminus допоможе Вам створити свій інтер’єр, який буде вирізнятися вишуканим стилем і оригінальністю.

Які особливості виробництва високоякісної продукції Теrminus?

1

Підтримування правильної вологості.

На території фабрики висушуються обрізні дошки. Це відбувається у спеціальних камерах. Коли дошка вже має потрібну вологість, то вона направляється до цеху, де проходить механічне розпилювання. Також там позбувається дефектів – видаляється гниль, сучки тощо. Кожна із заготовок проходить декілька етапів, впродовж яких йде відбір браку.

2

Застосування технології мікрошипування.

Вона вважається однією з передових серед тих, які використовуються у виробництві. Ця технологія передбачає процес, коли заготовки зрощуються до бажаного розміру завдяки мікрошипуванню. Це суттєво зміцнює конструкцію та підвищує її стійкість до зносу. Бруски проклеюють особливим клеєм, який призначений для деревини, а потім їх зрощують під дією високого тиску на спеціальному пресі. Вже готові конструкції потрібно пропустити через квадромат, де вони вирівнюються та стають більш гладкими.

3

Проклейка заготовок за високої температури.

Вона відбувається за допомогою рідкого клею, що стає менш густим тоді, коли температура досягає близько ста тридцяти градусів за Цельсієм. Саме завдяки таким умовам заготовки можуть дуже міцно скріпитися. Після цього вони покриваються натуральним шпоном, а також проклеюються за високої температури.

4

Застосування ручної роботи.

Компанія Теrminus прагне до того, щоб уважно та ретельно створювати всі елементи конструкцій, аби клієнти точно були вдоволені. Через те фільонки шліфуються вручну, але з використанням спеціального обладнання, щоб можна було дістати місць із поглибленнями. Працівники фабрики підбирають деталі залежно від кольору шпонів і їхнього виду. Фахівцям потрібно промастити їх клеєм і надійно скріпити.

     Після цього йдуть ще декілька етапів виробництва, а завершальним є тонування та покриття дверей останнім шаром лаку. Далі продукція переміщається у спеціальну кімнату, де вона й висихає та відстоюється протягом доби. У відділі упаковки кожну дверну конструкцію ретельно оглядають та упаковують за спеціальною технологією.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від Теrminus за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved