Подільські двері міжкімнатні у Львові

     Компанія «Подільські двері» займається виготовленням дверей із використанням лише якісних матеріалів. Останнім часом натуральна сировина невпинно дорожчає, тому деякі виробники вдаються до застосування синтетичних матеріалів. Відтак вони використовують ДСП, плівку ПВХ, МДФ чи екошпон.

     Фабрика «Подільські двері» ставить собі у пріоритет використання натуральних матеріалів, які вважаються екологічно чистими. До них належать сосновий брус, а також дубовий шпон. Компанія використовує речовини, які зроблені на водній основі без шкідливих домішок, наприклад, спеціальні лаки чи фарби. Попри це продукція фабрики залишається цілком доступною для покупку у своєму сегменті.

Торгова марка «Подільські двері» пропонує широкий вибір дверних полотен

     Вже протягом багатьох років компанія спеціалізується на виготовленні дверей і постійно розширює свій асортимент. Ви зможете знайти різноманітні комплектації, які відповідають гарному співвідношенню якості та ціни. Моделі представлені з масиву натурального дерева та дубового шпону.

     Вартість міжкімнатних дверей встановлюється залежно від їхніх основних характеристик, комплектації, вартості фурнітури. Компанія має продукцію у різних цінових категоріях (від економ-класу до еліт).

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від торгової марки «Подільські двері» за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved