НСД двері міжкімнатні у Львові

     Компанія «НСД» спеціалізується на виробництві дверей. Сьогодні в її асортименті є більш як сто п’ятдесят різних моделей, а також оригінальних модифікацій. Шпоновані міжкімнатні конструкції виконані у різних кольорах, можна нарахувати понад п’ятдесят різноманітних відтінків, і ця палітра постійно розширюється.

     Кожне полотно реально створити в нестандартних розмірах, тож компанія приймає індивідуальні замовлення. Вона займається виробництвом не лише дверних полотен, а й дверних коробок, добірних планок, аксесуарів, стінових череней і фрамуг тощо. Завдяки чому Ви зможете обрати в асортименті «НСД» одразу все необхідне.

Історія фабрики

     Компанія існує вже десять років, вона була створена у Новгороді-Сіверському в Чернігівській області. Протягом цього часу «НСД» вдалося подолати великий шлях, адже фабрика починала з малого виробництва, але швидко прогресувала й тепер вважається однією з провідних у своїй галузі на українському ринку.

     Підприємству вдалося завоювати прихильність споживачів завдяки тому, що воно випускає продукцію високої якості та пропонує гарний сервіс. Дверні конструкції є екологічними, воно оформлені стильно та сучасно, тому мають великий попит. Фахівці «НСД» займаються улюбленою справою та роблять усе з душею. Вони гарантують, що продукція фабрики завжди відповідатиме високим стандартам.

     Спеціалістам вдається створювати оригінальні дизайнерські рішення, вони розробляють нові моделі, застосовуючи різні форми та оформлення. Вони мають широку варіативність, тож за потреби до кожної з них можна вносити конструктивні зміни, корегуючи першочерговий вигляд полотен. Це вирізняє товари «НСД» від тих, що пропонують інші фабрики.

     Сьогодні компанія й надалі збільшує свої виробничі потужності. При виготовленні дверей використовуються провідні іноземні технології. Завдяки автоматизованому процесу спеціалісти «НСД» можуть на всіх етапах слідкувати за якістю продукції: починаючи від вибору матеріалу та завершуючи моментом, коли клієнт отримує товар.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від «НСД» за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved