Нoвий стиль двері міжкімнатні у Львові

     Фабрика «Новий стиль» займається виробництвом дверей уже понад 15 років. Протягом цього часу вона активно розвивалася та отримувала багато досягнень. Спочатку компанія займалася виробництвом дверних конструкцій лише одного виду. Поступово їй вдалося розширити асортимент, тож тепер «Новий стиль» пропонує вам близько сотні різноманітних моделей, які об’єднані у понад дванадцять цікавих колекцій. Модельний ряд розвиватиметься й надалі згідно актуальних тенденцій у моді.

Які особливості виробництва дверей від торгової марки «Новий стиль»?

     У виробничому процесі застосовуються різноманітні матеріали від українських і зарубіжних брендів. Всі вони виготовлені із сировини високої якості. Фахівці ретельно за цим слідкують і контролюють входження усіх матеріалів на підприємство.

     Двері «Новий стиль» поділяються на різі види залежно від особливостей конструкції. Відтак є каркасно-щитові моделі, а також збірні. Останні, на відміну від перших, збираються з декількох різних елементів, а потім скріплюються завдяки спеціальному устаткуванню наче конструктор. Всі елементи таких полотен мають високу міцність, завдяки чому компанії вдається забезпечити стовідсоткову надійність збірної конструкції. Таким вином Ви зможете використовувати її щоденно протягом довгого періоду, адже терміном експлуатації вважається п’ятдесят років.

     Каркасно-щитові варіанти складаються з дверного каркасу, що виготовлений із соснового бруса двох шарів і зрощеного завдяки технології мікрошипування. Це робить готову продукцію більш стійкою до різноманітних зовнішніх впливів. Також застосування технології мінімізує ймовірність того, що вона швидко деформується через неправильні температурні умови в кімнаті чи надмірну вологу.

«Новий стиль» пропонує різноманітні конструкції та декори

     Це дає Вам можливість вибрати серед багатьох варіантів і знайти бажані двері до будь-якого приміщення, незалежно від його типу, призначення та оформлення інтер’єру. Компанія завжди використовує креативні рішення у сфері дизайну, а також застосовує провідні інженерні технології. Таким чином вдається вдовольнити смаки тих, хто цінує класику, а також є прихильником сучасних стилів дизайну.

     Підприємство «Новий Стиль» виготовляє близько ста тисяч дверних полотен протягом місяця. Ця торгова марка займає лідируючі позиції не тільки на українському ринку, але й на європейському, постачаючи як міжкімнатні двері, так і фурнітуру для них.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від «Новий Стиль» за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved