Korfad двері міжкімнатні у Львові

     Korfаd – це фабрика, яка спеціалізується на виготовленні міжкімнатних дверей, а також погонажних виробів. У процесі використовується екошпон (ламінатін). Розробляючи продукцію, спеціалісти компанії використовують італійські технології.

     Фахівці контролюють кожен етап виробництва. Поєднуючи це із виробництвом на сучасному обладнанні та використанням дорогих хороших матеріалів, вони створюють продукцію високої якості.

Чим Korfаd зацікавлює клієнтів?

     Завдяки злагодженій роботі фабриці вдалося створити понад шістдесят різних гарних моделей дверних полотен. Всі вони об’єднані у десяток оригінальних колекцій. Підприємство постійно розширює модельний ряд, застосовуючи різні гами кольорів та слідуючи останнім тенденціям у сфері дизайну.

     Фабрика ставить собі пріоритетну задачу – випускати продукцію високої європейської якості. Korfаd робить все для того, щоб життя клієнтів було гарним, комфортним і безтурботним. Компанія пропонує індивідуальні товари за приємними цінами та при цьому забезпечує гарне обслуговування.

Особливості виробництва

     У виробництві Korfаd використовує обладнання провідних компаній як: LEADERMAC, GRIGGIO, MAGGI. Устаткування цих компаній дозволяє фабриці виготовляти продукцію високої якості на всіх етапах виробництва. Починаючи від первинної обробки круглого лісу та завершуючи упаковкою готових дверей. Також Korfаd використовує обладнання власного виробництва, щоб підвищити зручність роботи наших співробітників.

     Важливо, повний виробничий цикл дає можливість контролю якості на всіх етапах виробництва, що дає хороший результат якості продукції.
Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від Korfаd за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved