Brama двері міжкімнатні у Львові

     Компанія Brаmа була створена у 2002 році. Вона займається виробництвом дверної продукції. У 2008 році підприємство почало експлуатувати новий сучасний виробничий комплекс із потужностями, які займають територію близько двадцяти тисяч квадратних метрів. Brаmа активно розвивалася та збільшувала кількість виготовлених виробів.

     Таким чином уже у 2015 році компанією було створено понад мільйон дверних блоків.

Як реалізується виробництво на фабриці Brаmа?

     На фабриці є декілька потоків і відповідних дільниць. Серед них ті, які виготовляють:

⦁ ламіновані погонажні вироби;
⦁ шпоновані дверні полотна;
⦁ фарбовані та збірні дверні полотна;
⦁ шпоновані погонажні вироби;
⦁ ламіновані дверні полотна.

За рахунок чого компанії вдалося здобути прихильність клієнтів?

     Brаmа має виробничі лінії від провідних виробників Європи. Обладнання, на якому обробляють деревину, відомих марок: Kuреr, Hееsemann, Cеflа, SСМ Sеrgiаni (Італія), Wееke (Німеччина), Bаrberаn (Іспанія), Burklе та ін., їм немає аналогів у нашій країні. Тож фабрика має суттєві технологічні можливості, які дозволяють їй виробляти близько трьохсот тисяч дверних блоків за рік.

Brаmа є соціально-відповідальним підприємством

     Компанія з турботою ставиться до оточення. Першочергово ще на етапі, коли фабрика проектувалася, для її побудови обрали болотисту місцевість, поряд із якою є ліс. Таким чином Brаmа не використовує українські чорноземи.

     На підприємстві вдалося реалізувати певні технології, які сприяють тому, щоб тепло зберігалося та регенерувалося. Завдяки цьому компанія не потребує природного газу для того, щоб опалити фабрику.

     У зимовий період комфортна температура у приміщеннях підтримується за рахунок відходів різного похідного матеріалу, який лишається при обробці деревини. Також така технологія використовується, коли потрібно підігрівати воду. Ці відходи автоматично всмоктуються під дією високого тиску з ділянок виробництва. Далі їх подрібнює промисловий шредер, а потім вони акумулюються в резервуарах і використовуються в котельні. Таким чином і відбувається генерація тепла на фабриці.

     Лаки та фарби, які наносяться на двері, мають водну основу, а їхні виробники – це світові лідери у своїй галузі. Так Brаmа піклується про своїх працівників і клієнтів, адже сировина є безпечною для здоров’я.

     Екологічно чистими також є ламіновані покриття, сотові гофрокартони, трубчасті ДСП-наповнювачі та деревоволокнисті плити середньої й високої щільності. У їхньому складі немає небезпечних речовин.

Чому варто вибрати Brаmа?

     Brаmа спеціалізується на виготовленні дійсно якісної продукції, яка повністю відповідає Вашим потребам і очікуванням. Ця компанія вважається високопродуктивною та має потенціал до постійного розвитку. Вона використовує передові технології та турбується про довкілля.

     Компанія Prestige-House має великий асортимент гарних сучасних дверей від Brаmа за вигідними для Вас цінами. Вони вирізняються високою якістю та надійністю. Зробіть замовлення прямо зараз, вибравши на сайті бажаний варіант.

Logo1w

E-mail Адреса:

prestighouse@gmail.com

Номер Телефону:

38 (067) 343 32 43

Адреса:

79066, м. Львів, вул. Сихівська, 4

Години роботи:

Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-14:00

Зв'яжіться з нами

Ми відповімо відразу як це буде можливо

Copyright © 2018 All Rights Reserved