20-23 квітня в Києві відбулася головна будівельна подія року – Inter Buіld Еxpo 2018. Це міжнародна будівельна виставка, яка вважається найбільшою в Україні. Експонентам і відвідувачам подія пропонує широкий вибір тематичних заходів і супутні їм експозиції.

Протягом чотирьох днів її відвідали понад двадцять п’ять тисяч людей із України та
інших країн. Inter Buіld Еxpo – це місце, де зібралися владні структури та провідні фахівці будівельної галузі, а саме: виробники й дистриб'ютори будівельних матеріалів і матеріалів для оформлення, архітектори, дизайнери, фахівці з будівництва й оздоблення приміщень.

Масштаби виставки були вражаючими: загалом у ній взяли участь понад п’ятсот компаній із дев’яти країн; площа для експозицій склала 25 000 квадратних метрів; у рамках заходу відбулося понад тридцять різних подій.

На виставці Inter Buіld Еxpo 2018 були представлені різноманітні сучасні моделі дверей, які Ви можете придбати у компанії Prestige-House. Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками та надаємо найкращі в Україні послуги за вигідними для клієнтів цінами. На нашому сайті Ви знайдете якісні вхідні та міжкімнатні двері, вікна, жалюзі, ролети та гаражні ворота для будь-яких приміщень.

Цьогоріч у рамках Inter Buіld Еxpo 2018 традиційно провели багато унікальних ділових івентів. Всі вони стосувалися найважливіших актуальних тем, пов’язаних із розвитком галузі будівництва. До ключових заходів програми можна віднести дві визначні конференції. На них обговорили особливості реконструкції житла масових серій: які можуть виникнути проблеми та як краще їх вирішити. Також торкнулися теми напрямів і шляхів розвитку українських міст і об'єднаних територіальних громад.

Inter Buіld Еxpo 2018 – дуже важлива професійна подія в будівельній і архітектурній галузях, сфері облаштування, проектування приміщень і їхнього ремонту. Це основний майданчик, де завжди обговорюють найбільш гострі питання щодо того, як вести в Україні будівельний бізнес. Учасники виставки окреслили тенденції галузі та задали напрями розвитку на наступний рік.